Reklamní pozice premium odkaz

Základní informace o podnikání v eshopu 1/2

Základní informace o podnikání v eshopu 1/2

Ilustrační foto

Start je velmi jednoduchý

O podnikání v eshopu je třeba říci, že samotný start může být velmi jednoduchý a lze ho realizovat téměř bez koruny. Samotný systém si lze za pár desítek korun pronajmout, sklad může držet dodavatel a samotné odesílání zboží lze realizovat přímo od něho. Právě v tomto ohledu se daný segment jeví jako velmi lákavý.

Prodávat lze téměř cokoliv

Výhodou podnikání v eshopu je fakt, že prodávat je možné téměř cokoliv. Mohou to být jakékoliv drobnosti, stejně jako to může být i zboží, které je velmi rozměrné a váží stovky kilogramů. Jelikož podíl online nakupování rok od roku vzrůstá, postupně přibývá i možností, které je možné právě touto konkrétní formou prodávat.

Ochrana zákazníků je stále vyšší

Negativem daného podnikání je rozhodně to, že stále více stoupá případné ochrana zákazníků, na kterou myslí tuzemské zákony. Ta je na poměrně vysoké úrovni a nutno říci, že zahrnuje celou řadu věcí, kterou zákazník může a na co má právo. Mezi hlavní fakta dnes můžeme zařadit především:

·         Právo na vrácení do 14 dní

·         Nutnost hrazení poštovného při vrácení

·         Povinnosti při reklamaci stejné závady

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: podnikání, eshopy

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.