Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé zahraniční akcie 2/2

Zajímavé zahraniční akcie 2/2

Ilustrační foto

Mattel

Jeden z největších producentů sortimentu hraček na celém světě. Jeho sídlo je ve Spojených státech a aktuálně je v oběhu zhruba 339 700 000 akcií. Společnost aktuálně zaměstnává přes 31 000 lidí a rozsah sortimentu, který nabízí, je skutečně obsáhlý. Jelikož právě sortiment hraček má nejenom svou tradici, ale dá se očekávat, že i nadále budou hračky poptávány, je právě Mattel jeden z ideálních tipů na zajímavé zahraniční akcie.

Už jenom proto, že mezi klíčové produkty patří dlouhou dobu oblíbení série, jako třeba Disney Classics, panenky Barbie, nebo i známá kolekce Monster High.

Intel

Jenom málokdo by neznal tuto společnost, kterou můžeme obecně zařadit do kategorie polovodičů a zařízení. Pokud se ale zaměříme na konkrétní rozdělení, je Intel jasným lídrem především v sortimentu výpočetní techniky jako takové a potřebného hardware. Společnost zaměstnává více než 107 000 lidí a počet akcií, které jsou aktuálně v oběhu, je okolo 4 739 000 000.

Důvodem toho, proč právě Intel patří mezi zajímavé tipy na zahraniční akcie, tak je to dáno jak vývojem celé společnosti, tak i vývojem segmentu výpočetní techniky jako takového. Neustále přichází s něčím novým, což firmu jasně staví na pozici jasného celosvětového lídra v dané oblasti, která má už celkem velký přesah i do oblastí jiných.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: akcie, investice

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.

Z dalších webů vybíráme