Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé zahraniční akcie 1/2

Zajímavé zahraniční akcie 1/2

Ilustrační foto

Johnson & Johnson

Jedna z nejvýznamnějších společností především v oblasti léků. Společnost je spojena jak s velikostí, tak i stabilitou, stejně jako s vysokým potenciálem růstu. Johnson & Johnson je však i známou kosmetickou firmou. Její sídlo je v USA, ale známá je po celém světě. Počet zaměstnanců společnosti dosahuje čísla 127 000 lidí. Pokud se podíváme na její akci, potom jich je v oběhu více než 2 722 584 000. Konkrétní měnou pro nákup akcií je USD.

Merck

Tato společnost je známou firmou v segmentu farmacie a biotechnologie. Její domovskou zemí jsou Spojené státy americké. Aktuálně má v oběhu velký počet akcií, a to konkrétně více než 2 757 137 517. Měnou, ve které byly vydány, je americký dolar. Samotná společnost Merck je jednou z první světových společností, která se specializuje na různá biotechnická řešení a také na výrobu a vývoj vysoce kvalitních materiálů.

Pokud se podíváme i na hlavní obory činnosti této společnosti, rozhodně sem patří:
· Výroba léčiv
· Výroba preventivních prostředků
· Výroba medicínských produktů a drogistických potřeb

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: akcie, investice

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.

Z dalších webů vybíráme