Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé investiční fondy 2/2

Zajímavé investiční fondy 2/2

Ilustrační foto

Investiční fondy od ČSOB Asset Management

Lákadlem investičních fondů od této společnosti je rozhodně to, že si lze vybrat z několika konkrétních cest. Pokud se jedná o možnost investovat v tuzemské měně, nabízí se varianta KBC Multi Interest ČSOB, kdy stačí k minimální investici jenom 5 000 Kč. Druhým zajímavým fondem je KBC Money CZK Alpha. Tyto investiční fondy jsou spojeny již s nutností minimální investice ve výši 100 000 korun českých. Tyto dva doplňuje i třetí možnost, kterou je KBC Multi Interest Cash USD.

O jaký fond se jedná? Zde je jeho stručná charakteristika:
· Měna fondu: USD
· Minimální investice: Ekvivalent 5 000 Kč
· Výkonnost fondu za poslední rok 0,60 %

Parvest Money Market

I tento patří mezi velmi oblíbené investiční fondy. Pokud se podíváme na několik klíčových důvodů, patří sem určitě i to, že ho nabídne známá společnost Conseq, který je v dané oblasti velkou jedničkou. Lákadlem je velmi nízké riziko daného fondu, stejně jako nesmíme zapomínat ani na to, že jeho měnou je USD.

Minimální výše investice je stanovena na poměrně příznivou sumu 100 USD a výkonnost za poslední rok činí 0,65 procent. I proto tento fond také můžeme zařadit mezi ty, které rozhodně patří k těm celkově zajímavým a doporučovaným.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: akcie, investice

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.

Z dalších webů vybíráme