Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé investiční fondy 1/2

Zajímavé investiční fondy 1/2

Ilustrační foto

BF Money

Konzervativní fond Jedná se o investiční fond, se kterým přichází Moneta Money Bank. Jeho lákadlem je především to, že se jedná o fond v českých korunách, který je spojený s celkem malým rizikem. Hlavním lákadlem je určitě to, že se jedná o produkt určený i pro začínající investory s menším kapitálem.

Nejnižší sumou, kterou lze investovat, je částka ve výši 300 korun českých. Pokud se podíváme na výkonnost daného fondu, rozhodně nadchne tím, že ta k poslednímu celému roku činí 1,18 procent.

KB Absolutních výnosů

Rozhodně jeden z neméně zajímavých fondů poslední doby, se kterým přichází společnost IKS KB. I díky tomu je možné investovat stejně jako v předchozím případě české koruny. Jedná se o investiční fondy pro větší investory, a to z důvodu, že minimální investice je v daném případě 5 000 korun českých. I ta je však poměrně přijatelná i pro běžné zájemce.

Zapomínat rozhodně nesmíme ani na celkem malé riziko. Hlavním pozitivem je však výkonnost tohoto fondu. Během posledního roku totiž činila velmi dobrých 1,32 procent. V kombinaci s minimálním rizikem je to hodnota více než dobrá.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: akcie, investice

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.

Z dalších webů vybíráme