Reklamní pozice premium odkaz

Jak získat bitcoin 2/2

Jak získat bitcoin 2/2

Ilustrační foto

Těžba bitcoinů

Bitcoiny lze získat těžbou (bitcoin mining) na vlastním hardwarovém zařízení. Těžba bitcoinů sice slibuje velice vysoké výdělky, je však díky nesmírné obtížnosti výpočtů v transakční síti jednotlivcem neproveditelná. Přesto se nemusíte tohoto způsobu získání bitcoinů vzdát. Stačí se zapojit do „těžebních poolů“, což jsou skupiny společně těžících nminerů nebo si koupit podíl na těžbě online (cloud mining).

Získejte bitcoiny prodejem zboží a služeb

Nabízíte jako podnikatel své zboží nebo své služby? Pokud ano, umožněte svým zákazníkům platit za vaše zboží či služby bitcoiny.

Kupte si bitcoiny

Bitcoiny si můžete koupit ve směnárně, specializované burze, speciálním bankomatu nebo od jednotlivce. S bitcoiny se obchoduje na speciálních burzách bitcoin Exchange. Tomuto způsobu získávání bitcoinů se věnují zejména obchodníci s kryptoměnami. Začátečníkům se tento způsob získávání bitcoinů nedoporučuje.

Získejte bitcoiny zdarma

Bitcoiny je možné získat zdarma. Tímto způsobem sice nezbohatnete, avšak pro přilepšení je to dobrý a snadný přivýdělek. Stránky Moon Botcoin jsou optimální pro začátečníky. Stačí pouze vložit svoji bitcoinovou adresu do pole sign in a drobné bitcoinové mince vám začnou automaticky přibývat do vaší peněženky. Nemusíte být na internetu, dokonce nemusíte mít ani zapnutý počítač, pouze stačí být přihlášen pod svoji adresou.

Chcete-li načíst určité množství drobných bitcoinových mincí (satoshi), klikněte na claim now pod počítadlem a opište kód Captcha. Po kliknutí na submit se mince načtou do vaší peněženky. Zahrajte si na zlatokopy a získejte bitcoiny. Stačí vložit svoji bitcoinovou adresu a můžete začít hrát. Virtuální horníci těží podle kvality oblečení a vybavení, lepší oblečení a vybavení znamená možnost získat více peněz. Můžete vyhrát bitcoiny nebo lepší oblečení či vybavení pro své horníky. Dalším způsobem, jak získat zdarma bitcoiny, je klikání na stránkách bttclicks, btcclicks, moonbotcoin.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: bitcoin, investice

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.

Z dalších webů vybíráme