Reklamní pozice premium odkaz

Investice

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Důležité rady o investování volných finančních prostředků 2/2

Finanční prostředky investujte postupně To souvisí s rozložením vašeho investičního portfolia. Rozhodně není správnou cestou to, že vezmete všechny peníze a během pár dní je proinvestujete. Všechno chce čas a tak je lepší je investovat postupně,… »

Důležité rady o investování volných finančních prostředků 1/2

Nikdy neinvestujte vše Mít volné finanční prostředky je dobré a rozhodně to může být spojeno s faktem, že je můžete investovat. Dobrou radou je určitě fakt, že nikdy není správné investovat všechny finanční prostředky. Důvodem je to, že nikdy nevíte,… »

Zajímavé investiční fondy 2/2

Investiční fondy od ČSOB Asset Management Lákadlem investičních fondů od této společnosti je rozhodně to, že si lze vybrat z několika konkrétních cest. Pokud se jedná o možnost investovat v tuzemské měně, nabízí se varianta KBC Multi Interest ČSOB, kdy… »

Zajímavé investiční fondy 1/2

BF Money Konzervativní fond Jedná se o investiční fond, se kterým přichází Moneta Money Bank. Jeho lákadlem je především to, že se jedná o fond v českých korunách, který je spojený s celkem malým rizikem. Hlavním lákadlem je určitě to,… »

Zajímavé zahraniční akcie 2/2

Mattel Jeden z největších producentů sortimentu hraček na celém světě. Jeho sídlo je ve Spojených státech a aktuálně je v oběhu zhruba 339 700 000 akcií. Společnost aktuálně zaměstnává přes 31 000 lidí a rozsah sortimentu, který nabízí,… »

Zajímavé zahraniční akcie 1/2

Johnson & Johnson Jedna z nejvýznamnějších společností především v oblasti léků. Společnost je spojena jak s velikostí, tak i stabilitou, stejně jako s vysokým potenciálem růstu. Johnson & Johnson je však i známou… »

Zajímavé tuzemské akcie 2/2

Philip Morris ČR Nejznámější a největší tabáková společnost u nás. To je Philip Morris ČR, která aktuálně zaměstnává přes 1 200 lidí a počet akcií, které jsou v oběhu, dosahuje čísla 2 745 386. Hlavním podnikatelským segmentem této… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit