Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé debetní platební karty 2/2

Zajímavé debetní platební karty 2/2

Ilustrační foto

Visa Classic od České spořitelny

Klasická karta této banky nabídne možnost klasického i bezkontaktního placení, stejně jako výběry z bankomatů. Nechybí kvalitní zabezpečení karty pomocí technologie 3D Secure. Co je velkým hitem, to je rozhodně i možnost získat bezkontaktní nálepku, kterou lze použít k placení i ve chvíli, kdy k dispozici nemáte kartu.

Co je pozitivní zajímavostí, to je služba Cash Back, která je v souvislosti s těmito debetními kartami zcela zdarma. Umožní klientům vybrat hotovost na různých obchodních místech – třeba na pokladnách supermarketů.

Debetní karty Raiffeisen bank

Ty patří mezi zajímavé především proto, že jsou spojeny s bohatým výběrem možností. K dispozici jsou alternativy Basic, Standard, nebo také Gold. K jakékoliv konkrétní nechybí ani možnost získat bezkontaktní nálepku, která umožní placení i bez fyzické přítomnosti konkrétní karty.

Mezi výhody všech daných karet může patřit třeba její zamykání, služba „Informuj mě“, stejně jako jednoduché vydání. Tu základní může mít už osoba, která dosáhla dvanácti let věku. Drobnou nevýhodou je jejich měsíční zpoplatnění, a to pokud se nejedná o kartu primárně dostupnou k některým účtům.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: banka, platební karta

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.

Z dalších webů vybíráme