Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé debetní platební karty 1/2

Zajímavé debetní platební karty 1/2

Ilustrační foto

Karty k účtu mKonto

Jedná se o debetní karty, které mohou získat klienti mBank, kteří mají aktivní klasický účet, kterým je mKonto. Jejich hlavní pozitivum je spojeno s faktem, že mohou nabídnout možnost bezplatných výběrů z bankomatů. A to nejenom u nás, ale doslova po celém světě. Jedinou podmínkou je to, aby byl výběr vyšší, než 1 500 Kč.

Dále je pozitivem této karty také její bezplatné vedení, a to v případě aktivního používání dané karty. Ve výčtu několika dalších výhod nesmí chybět: · Možnost bezkontaktního placení
· Možnost okamžité změny PINu
· Možnost pořízení dodatkových karet

Debetní platební karty od UniCredit Bank

Tato banka zaujme především tím, že v rámci své debetní karty nabídne ve dvou provedeních. První varianta je klasikou, která je označována jako Debit MasterCard. Nabízí možnost klasického využití, včetně bezkontaktních plateb. Dále zaujme i tím, že s ní lze vybírat hotovost po celém světě, a to zcela zdarma. Druhou možností je o něco lepší karta, a to Debit MasterCard Gold. Jde o mezinárodní embosovanou platební kartu, která nabídne i různé doplňkové služby. Těmi je třeba program Elite, stejně jako cestovní pojištěné po celém světě.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: banka, platební karta

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.

Z dalších webů vybíráme