Reklamní pozice premium odkaz

Účty a spoření

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Důležité rady o investování volných finančních prostředků 2/2

Finanční prostředky investujte postupně To souvisí s rozložením vašeho investičního portfolia. Rozhodně není správnou cestou to, že vezmete všechny peníze a během pár dní je proinvestujete. Všechno chce čas a tak je lepší je investovat postupně,… »

Důležité rady o investování volných finančních prostředků 1/2

Nikdy neinvestujte vše Mít volné finanční prostředky je dobré a rozhodně to může být spojeno s faktem, že je můžete investovat. Dobrou radou je určitě fakt, že nikdy není správné investovat všechny finanční prostředky. Důvodem je to, že nikdy nevíte,… »

Zajímavé debetní platební karty 2/2

Visa Classic od České spořitelny Klasická karta této banky nabídne možnost klasického i bezkontaktního placení, stejně jako výběry z bankomatů. Nechybí kvalitní zabezpečení karty pomocí technologie 3D Secure. Co je velkým hitem, to je rozhodně… »

Zajímavé debetní platební karty 1/2

Karty k účtu mKonto Jedná se o debetní karty, které mohou získat klienti mBank, kteří mají aktivní klasický účet, kterým je mKonto. Jejich hlavní pozitivum je spojeno s faktem, že mohou nabídnout možnost bezplatných výběrů z bankomatů.… »

Zajímavé investiční fondy 2/2

Investiční fondy od ČSOB Asset Management Lákadlem investičních fondů od této společnosti je rozhodně to, že si lze vybrat z několika konkrétních cest. Pokud se jedná o možnost investovat v tuzemské měně, nabízí se varianta KBC Multi Interest ČSOB, kdy… »

Zajímavé investiční fondy 1/2

BF Money Konzervativní fond Jedná se o investiční fond, se kterým přichází Moneta Money Bank. Jeho lákadlem je především to, že se jedná o fond v českých korunách, který je spojený s celkem malým rizikem. Hlavním lákadlem je určitě to,… »

Zajímavé zahraniční akcie 2/2

Mattel Jeden z největších producentů sortimentu hraček na celém světě. Jeho sídlo je ve Spojených státech a aktuálně je v oběhu zhruba 339 700 000 akcií. Společnost aktuálně zaměstnává přes 31 000 lidí a rozsah sortimentu, který nabízí,… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit