Reklamní pozice premium odkaz

Účty a spoření

další > poslední »
zobrazit

Nejúspěšnější akcie v České republice 2/2

Toma a.s. Akciová společnost Toma patří mezi nejúspěšnější společnosti u nás, co se obchodování s akciemi týče. Otrokovická společnost, která má bohaté portfolio činností se zaměřuje zejména na distribuci energií, tedy elektřiny, tepla, vody i stlačeného… »

Výběr z nejúspěšnějších světových komodit 2/2

Diamanty Nejvzácnější ze všech vzácných kamenů jsou jistě diamanty. Proto ani na ně nelze ve světě nejúspěšnějších komodit zapomínat. Tento netvrdší materiál, jenž se v přírodě vyskytuje, se těží zejména v Africe, Austrálii, Rusku nebo Brazílii. Nejčastěji… »

Výběr z nejúspěšnějších světových komodit 1/2

Kakao Kakao jakožto hlavní surovina, z níž se vyrábí čokoláda, patří také mezi často obchodované a oblíbené komodity. Historie kakaa se váže ke slavným plavebním výpravám za objevováním světa pod španělskými vlajkami. Původem pochází tato plodina… »

Nejúspěšnější akcie v České republice 1/2

ČEZ a.s. České energetické závody neboli ČEZ a.s. je gigant na poli výroby a dodávek energetiky, a to nejen na našem území, ale i v jiných státech střední a jihovýchodní Evropy. Kromě elektřiny dodává také plyn a teplo. Rozsah působnosti této společnosti… »

Nejúspěšnější akcie v Evropě 2/2

Daimler Mezi akciové společnosti, kterým se v Evropě skutečně daří a patří mezi nejúspěšnější, se řadí také německý výrobce osobních vozů, nákladních aut a autobusů, společnost Daimler. Vlajkovou lodí této skupiny je dozajista Mercedes-Benz.… »

Nejúspěšnější akcie v Evropě 1/2

Royal Dutch Shell Mezi nejúspěšnější akciové společnosti v Evropě a vůbec firmy jako takové patří energetická společnost Royal Dutch Shell, jejíž specializací je ropa a zemní plyn. V roce 2018 je tato společnost také na vrcholu žebříčku obchodování… »

Nejúspěšnější Evropské akcie 2/2

Siemens Mezi další společnost, která se může pyšnit nejúspěšnějšími akciemi na evropském trhu, je Siemens AG. Jedná se o jednoho z největších výrobců elektroniky na světě. Historie společnosti souvisí s vynálezem telegrafu, založena byla v roce… »

další > poslední »
zobrazit

Z dalších webů vybíráme