Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé první půjčky zdarma 2/2

Zajímavé první půjčky zdarma 2/2

Ilustrační foto

Mezi první půjčky zdarma patří i Zaplo

Taktéž známá stálice na poli mikropůjček. Společnost Zaplo nabídne klientům možnost první půjčky zdarma v rozmezí od sumy 1 000 Kč, až po částku 8 000 korun českých. Splatnost má v rukou samotný klient, který má možnost zvolit si mezi lhůtou od jednoho týdne, po lhůtu jednoho měsíce. Pokud je dodržena, vrací se jenom ta suma, která na účet přišla.

V souvislosti s tímto úvěrem ale nesmíme zapomínat na to, že je třeba počítat s ověřovacím poplatkem, který je ale pouze symbolický a není třeba obávat se toho, že by půjčku zdražil.

CreditON

Podobně jako Zaplo, i CreditON přichází s téměř stejnými podmínkami. Sem se řadí fakt, že je možné získat také 8 000 Kč, a to na dobu až 30 dní. Zajímavé je však to, že nejnižší dobou splatnosti může být už jenom jeden jediný den. Co je u této společnosti drobným negativem, to je fakt, že od žadatelů vyžaduje poměrně velké množství informací a má složitější proces schválení. Jinak je její první půjčka zdarma také jednou z těch nejlepších, které obecně na celém úvěrovém trhu existují.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: půjčka

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.

Z dalších webů vybíráme