Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé první půjčky zdarma 1/2

Zajímavé první půjčky zdarma 1/2

Ilustrační foto

Kamali

Půjčka, která se v minulosti označovala jako Japonská půjčka, se dnes jmenuje Kamali. I tato patří mezí zajímavé první půjčky zdarma. Hlavním kritériem je nutnost splatit danou půjčku do 14 dní. Dále je třeba říci, že v souvislosti se splatností je třeba vrátit peníze i s klasickým úrokem. Ten je následně na účet žadatele vrácen a tím dojde k tomu, že byla půjčka zdarma skutečně poskytnuta.

Pokud jde o rozsah nabízených částek, zaujme Kamali především tím, že v rámci první žádosti není problém získat sumu, která je až ve výši 10 000 korun českých. Tím se řadí mezi nejlepší poskytovatele v segmentu mikropůjček.

Ferratum první půjčka zdarma

Doslova stálice na poli mikropůjček. A to z toho důvodu, že šlo o společnost, která byla jedna z prvních, která u nás začala tento typ půjček nabízet. Dnes patří i mezi zajímavé první půjčky zdarma. Podmínkou je samozřejmě to, aby se jednalo o úplně první půjčku u společnosti Ferratum. Pokud něco nadchne, je to rozhodně výše částky. Ta může být ve výši až 9 000 korun českých. Kromě tohoto pozitiva nezapomínejme zmínit také splatnost. Ta není nijak omezována a tak si i žadatelé o bezplatnou půjčku mohou vzít peníze na dobu, která činí až 45 kalendářních dní.

Nejnižší dostupnou dobou je lhůta jednoho týdne, tedy sedmi dní. Mezi další výhody této půjčky patří:
· Rychlé vyřízení
· Úhrada v jedné splátce
· Prodloužení splatnosti

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: půjčka

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.

Z dalších webů vybíráme