Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé novomanželské půjčky 2/2

Zajímavé novomanželské půjčky 2/2

Ilustrační foto

Zajímavé novomanželské půjčky nabídne i stát

Konkrétní výše částky je stanovena minimální sumou, která činí 50 000 Kč a sumou maximální, která je 600 000 Kč. Lákadlem je rozhodně fixní úroková sazba, která je stanovena sazbou retenční, ke které je přidán jeden procentní bod. V praxi to znamená úrok v nižších jednotkách procent. Zažádat si může v podstatě kdokoliv, kdo splní podmínky státu. Sem patří to, že daným osobám nesmí být více, než 36 let a pokud pečují o dítě, tak musí být nutně mladší šesti let. A na co lze peníze použít?

Může to být třeba:

·         Koupě bytu
·         Převod družstevního podílu
·         Stavba nemovitost

Půjčka České spořitelny

I ta může být označena jako novomanželská půjčka, protože si o ni mohou požádat dva lidé zároveň. Lákadlem jsou nulové poplatky, nebo možnost online vyřízení. Pokud jde o úrokovou sazbu, tak ta začíná na hodnotě 6,9 procenta. Lákadlem je možnost sjednat si i pojistku, nebo možnost od smlouvy do dvou měsíců odstoupit, popřípadě potěší i lákadlo spojené s možností hýbat s danou výší splátek. Pokud jde o negativa, rozhodně se může jednat hlavně o náročnější vyřízení, jelikož se pochopitelně jedná o bankovní půjčku, která prověřuje své žadatele celkem důkladně.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: peníze, půjčka

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.

Z dalších webů vybíráme