Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé novomanželské půjčky 1/2

Zajímavé novomanželské půjčky 1/2

Ilustrační foto

Novomanželská půjčka Cofidis

Důvodem, proč i tento úvěr lze zařadit mezi zajímavé novomanželské půjčky je rozhodně to, že je možné podat si žádost o peníze do dvou let od uskutečnění svatby. Novomanželská půjčka dále zaujme i svou charakteristikou, kdy si lze vypůjčit sumu v příjemné maximální výši, která činí 200 000 korun českých. Termínem splatnosti je 90 měsíců. Lákadlem je hlavně velmi lákavá úroková sazba, která začíná na hodnotě 5,9 procenta. Samozřejmostí je i snadné vyřízení, kdy plně stačí kromě klasické žádosti zaslat také oddací list, který potvrzuje, že došlo ke svatbě.

PRESTO půjčka

Tuto půjčku nabízí UniCredit Bank. Zařadit ji mezi novomanželské půjčky můžeme z toho důvodu, že si o ní lidé nemusí požádat sami, ale se svým partnerem. Pokud něco zaujme, je to rozhodně výše úrokové sazby, která je ve výši jenom 4,9 procenta. Tím ale pozitiva nekončí, jelikož rozmanitá je také nabízená částka, a to od sumy 30 000 korun českých, až do částky 1 000 000 českých korun. Splatnost si lze rozdělit do termínu od dvanácti, do 96 měsíců. S čím je dobré také počítat, to je poplatek za sjednání, který činí 1 500 korun českých.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: půjčka

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.

Z dalších webů vybíráme