Reklamní pozice premium odkaz

Rozhodněte se: Bankovní nebo nebankovní půjčka 1/2

Rozhodněte se: Bankovní nebo nebankovní půjčka 1/2

Ilustrační foto

Bankovní půjčka

Jedná se o typ půjčky, kterou poskytuje banka. Dnes je na trhu několik desítek bank, do kterých můžete zajít. Zde může být bankovní půjčka podobu spotřebitelského úvěru, ale i kreditní karty, kontokorentu, nebo například hypotéky. Samozřejmostí je to, že si lze požádat o půjčku účelovou, stejně jako neúčelovou. Bankovní půjčky jsou obvykle spojeny s řadou jistot a férového přístupu, jelikož banky samotné jsou pod dozorem celé řady kontrolních orgánů.

Jaké má bankovní půjčka výhody a nevýhody?

Pozitivem je rozhodně již zmíněná škála nabízených úvěrových produktů. Dále bankovní půjčka zaujme tím, že může žadatelům nabídnout jedny z nejlepších úroků na trhu. Zde záleží na typu konkrétní banky. Kdo má navíc účet, může využít již předschválené formy úvěru, který je vyřízený rychle a jednoduše. Jinak ale bankovní půjčky tak rychlé a jednoduché nejsou. Je to dáno tím, že v souvislosti s vyřizováním žádosti může být prověřována celá řada věcí, jako je:

  • Výše příjmu

  • Finanční minulost

  • Aktuální bonita

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: půjčka

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.

Z dalších webů vybíráme