Reklamní pozice premium odkaz

Půjčky

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Čeho se vyvarovat při změně splátek u úvěru 2/2

Zjistěte, kolikrát je možné splátku změnit Vyvarujte se toho, že budete svou splátku měnit velmi často. Většina úvěrových společností má ve svých podmínkách jasně uvedeno, kolikrát je to možné. Proto je dobré neměnit splátku kvůli drobnostem, v řádech… »

Čeho se vyvarovat při změně splátek u úvěru 1/2

Změna by vám měla skutečně pomoci Když se rozhodnete pro to, že bude změna splátky skutečně realizována, je třeba myslet na to, že by vám měla opravdu pomoci. Konkrétně je třeba mít promyšleno, kolik peněz bez problémů zvládnete posílat a právě… »

Zajímavé novomanželské půjčky 2/2

Zajímavé novomanželské půjčky nabídne i stát Konkrétní výše částky je stanovena minimální sumou, která činí 50 000 Kč a sumou maximální, která je 600 000 Kč. Lákadlem je rozhodně fixní úroková sazba, která je stanovena sazbou retenční, ke které… »

Zajímavé novomanželské půjčky 1/2

Novomanželská půjčka Cofidis Důvodem, proč i tento úvěr lze zařadit mezi zajímavé novomanželské půjčky je rozhodně to, že je možné podat si žádost o peníze do dvou let od uskutečnění svatby. Novomanželská půjčka dále zaujme i svou charakteristikou,… »

Zajímavé první půjčky zdarma 2/2

Mezi první půjčky zdarma patří i Zaplo Taktéž známá stálice na poli mikropůjček. Společnost Zaplo nabídne klientům možnost první půjčky zdarma v rozmezí od sumy 1 000 Kč, až po částku 8 000 korun českých. Splatnost má v rukou samotný klient,… »

Zajímavé první půjčky zdarma 1/2

Kamali Půjčka, která se v minulosti označovala jako Japonská půjčka, se dnes jmenuje Kamali. I tato patří mezí zajímavé první půjčky zdarma. Hlavním kritériem je nutnost splatit danou půjčku do 14 dní. Dále je třeba říci, že v souvislosti… »

Rozhodněte se: Bankovní nebo nebankovní půjčka 2/2

Nebankovní půjčka Možnost, v rámci které získáme peníze od soukromé společnosti. Tou může být v podstatě jakákoliv, která splní několik podmínek. I nebankovní půjčka může nabídnout širokou škálu úvěrů. Jsou to spotřebitelské půjčky, ale třeba také… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit