Reklamní pozice premium odkaz

Půjčky

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Jak si vybrat dobrou půjčku?

Vyznat se v moři půjček, úvěrových nabídek a poznat, který typ půjčky pro vás bude ten nejlepší, není zrovna snadné. Následující řádky vám představí základní úvěrové produkty, které je možné si sjednat. Díky tomu si pak budete moci vybrat půjčku,… »

Zajímají vás nebankovní půjčky a uvažujete, že si některou z nich vezmete?

Přemýšlíte o koupi svého prvního auta nebo si chcete vylepšit domácnost? Nemusíte vždy chodit do banky. Existuje spousta nebankovních věřitelů jako je Tetička, kteří poskytují konkurenční sazby i poplatky. Mnoho lidí předpokládá, že pro úvěr… »

Čeho se vyvarovat při změně splátek u úvěru 2/2

Zjistěte, kolikrát je možné splátku změnit Vyvarujte se toho, že budete svou splátku měnit velmi často. Většina úvěrových společností má ve svých podmínkách jasně uvedeno, kolikrát je to možné. Proto je dobré neměnit splátku kvůli drobnostem, v řádech… »

Čeho se vyvarovat při změně splátek u úvěru 1/2

Změna by vám měla skutečně pomoci Když se rozhodnete pro to, že bude změna splátky skutečně realizována, je třeba myslet na to, že by vám měla opravdu pomoci. Konkrétně je třeba mít promyšleno, kolik peněz bez problémů zvládnete posílat a právě… »

Zajímavé novomanželské půjčky 2/2

Zajímavé novomanželské půjčky nabídne i stát Konkrétní výše částky je stanovena minimální sumou, která činí 50 000 Kč a sumou maximální, která je 600 000 Kč. Lákadlem je rozhodně fixní úroková sazba, která je stanovena sazbou retenční, ke které… »

Zajímavé novomanželské půjčky 1/2

Novomanželská půjčka Cofidis Důvodem, proč i tento úvěr lze zařadit mezi zajímavé novomanželské půjčky je rozhodně to, že je možné podat si žádost o peníze do dvou let od uskutečnění svatby. Novomanželská půjčka dále zaujme i svou charakteristikou,… »

Zajímavé první půjčky zdarma 2/2

Mezi první půjčky zdarma patří i Zaplo Taktéž známá stálice na poli mikropůjček. Společnost Zaplo nabídne klientům možnost první půjčky zdarma v rozmezí od sumy 1 000 Kč, až po částku 8 000 korun českých. Splatnost má v rukou samotný klient,… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Z dalších webů vybíráme