Reklamní pozice premium odkaz

Co jste možná nevěděli o exekucích 1/3

Co jste možná nevěděli o exekucích 1/3

Ilustrační foto

Zabavit lze mnoho věcí

Když se mluví o exekucích, je třeba říci, že možností, které lze zabavit, je skutečně více než dost. Takovou moc dnes exekutoři při vymáhání dluhů mají. Když budeme konkrétní a povíme si, na co exekutoři nejčastěji sáhnou, je daných oblastí více než dost. Mohou primárně:

·         Zabavit movitý majetek

·         Zabavit nemovitost

·         Obstavit účet a strhávat peníze z platu

Nejprve konají a poté informují

Obvyklý postup spojený s exekucemi je ten, že nejprve exekutoři zajistí potřebné věci, jako jsou peníze, nebo majetek. A to proto, aby s ním dlužník nemohl nakládat. Teprve potom dochází k tomu, že bude dlužník informován o tom, že je na něj exekuce uvalena. Tento postup je využíván z toho důvodu, že když by byl nejprve informován, mohl by se zařídit tak, aby mu nebylo nic zabaveno a vše si někam schoval.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: exekuce

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.

Z dalších webů vybíráme