Reklamní pozice premium odkaz

Ostatní

zobrazit

Co jste možná nevěděli o vymáhání dluhů nebankovními společnostmi 2/2

Některé jednají eticky Konkrétní metody a postupy se odvíjejí primárně od toho, u jaké společnosti je o peníze žádáno. U některých tak může být celkem velkou jistotou, že bude jednat eticky a férově. Dnes existují i různá… »

Co jste možná nevěděli o vymáhání dluhů nebankovními společnostmi 1/2

Ne vždy je vymáhají sami Když se nebankovní společnosti rozhodnou pro vymáhání dluhu, tak málokdy dochází k tomu, že ho vymáhají sami, svépomocí. Není nic neobvyklého, že mají nasmlouvané inkasní společnosti, kterým danou pohledávku předají a ty… »

Co jste možná nevěděli o exekucích 3/3

Domluva je možná I exekutoři jsou lidé a dá se s nimi domluvit. Je pro ně i lepší, když dlužník své závazky uhradí v pravidelných splátkách, než když budou muset zabavovat a prodávat majetek. Ideální je se po zjištění exekuce konkrétnímu… »

Co jste možná nevěděli o exekucích 2/3

Nepřijde z ničeho nic Mnoho lidí žije v domnění, že věřitel zavolá exekutorovi a ten přijde konat. Tak to ale skutečně není, jelikož než nastane exekuce, je třeba několik právních kroků. Ty souvisí se zasláním výzvy, s žádostí o vydání platebního… »

Co jste možná nevěděli o exekucích 1/3

Zabavit lze mnoho věcí Když se mluví o exekucích, je třeba říci, že možností, které lze zabavit, je skutečně více než dost. Takovou moc dnes exekutoři při vymáhání dluhů mají. Když budeme konkrétní a povíme si, na co exekutoři nejčastěji sáhnou,… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme