Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé nebankovní hypotéky 2/2

Zajímavé nebankovní hypotéky 2/2

Ilustrační foto

Americká hypotéka Cash Broker také patří mezi zajímavé nebankovní hypotéky

I tento nebankovní poskytovatel zaujme nabídkou nebankovních hypoték. A to z toho důvodu, že jeho americké nebankovní hypotéky mohou dosahovat částek od 100 000 Kč, až po sumu ve výši 5 milionů korun českých. Využití peněz je libovolné, jelikož tato nebankovní hypotéka je čistě neúčelová. Pokud je další věc, kterou zaručeně zaujme, tak je to i rozsah splátek.

Nejkratší dobou je pouhý jeden jediný rok. Tou nejdelší dobou je následně lhůta 360 měsíců. Drobným zklamáním u této hypotéky je určitě úroková sazba. Jelikož jde o nebankovního poskytovatele, tak je vyšší a začíná na sazbě šesti procent.

Americká nebankovní hypotéka od Dům dluhů

Zajímavá nebankovní společnost se skutečně originálním názvem. Ten byl volen proto, že nebankovní hypotéky nejsou poskytovány jenom občanům s dobrou bonitou, ale i těm, kteří mají dluhy a potřebují je řešit. Tato hypotéka nabídne jak menší sumy, které začínají na sazbě 100 000 Kč, tak i ty, které mají hodnotu 10 milionů. Splácet lze už od dvou, až po 240 měsíců. Značnou nevýhodou je opět úrok, který začíná na hodnotě šesti procent.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: hypotéka

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.