Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé nebankovní hypotéky 1/2

Zajímavé nebankovní hypotéky 1/2

Ilustrační foto

Americká hypotéka Acema

Jedná se o neúčelovou půjčku, u které je však povinná zástava nemovitosti. Problémem není zastavit v podstatě jakoukoliv nemovitost, kam můžeme hravě zařadit:
· Byt nebo dům
· Pozemek
· Výrobní a rekreační objekt

Tento produkt patří mezi zajímavé nebankovní hypotéky i z toho důvodu, že nabídne široký rozsah částek. Ty začínají na sumě 100 000 Kč a končí na částce 50 milionů korun českých. Splatnost konkrétní hypotéky může být až dvacet let. Zaujme také rychlost vyřízení, kdy není problémem mít předběžné informace o schválení k dispozici během několika minut. A kdo si může požádat? Nejenom běžní zaměstnanci, ale i podnikatelé.

Americká hypotéka za 2 procenta

Přesně takový je název tohoto nebankovního produktu, se kterým přichází společnost Partners Invest. Sazba, za kterou je daná nebankovní hypotéka nabízena, je velmi lákavá, jelikož skutečně začíná na dvou procentech. Pokud dále něco zaujme, je to rozmanitost částek. Ta začíná na sumě 100 000 Kč. Drobným zklamáním je ale nejvyšší suma, která je maximálně 3 miliony korun českých. Nemalým lákadlem je též splatnost. Nejkratší doba, po kterou je možné peníze vracet, je 60 měsíců. Tou nejdelší je naopak doba v délce 360 kalendářních měsíců. Lákadlem je také absence poplatků, včetně toho za předčasné splacení.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: hypotéka

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.