Reklamní pozice premium odkaz

Půjčky a hypotéky

další > poslední »
zobrazit

Zajímají vás nebankovní půjčky a uvažujete, že si některou z nich vezmete?

Přemýšlíte o koupi svého prvního auta nebo si chcete vylepšit domácnost? Nemusíte vždy chodit do banky. Existuje spousta nebankovních věřitelů jako je Tetička, kteří poskytují konkurenční sazby i poplatky. Mnoho lidí předpokládá, že pro úvěr… »

Co jste možná nevěděli o vymáhání dluhů nebankovními společnostmi 2/2

Některé jednají eticky Konkrétní metody a postupy se odvíjejí primárně od toho, u jaké společnosti je o peníze žádáno. U některých tak může být celkem velkou jistotou, že bude jednat eticky a férově. Dnes existují i různá… »

Co jste možná nevěděli o vymáhání dluhů nebankovními společnostmi 1/2

Ne vždy je vymáhají sami Když se nebankovní společnosti rozhodnou pro vymáhání dluhu, tak málokdy dochází k tomu, že ho vymáhají sami, svépomocí. Není nic neobvyklého, že mají nasmlouvané inkasní společnosti, kterým danou pohledávku předají a ty… »

Co jste možná nevěděli o exekucích 3/3

Domluva je možná I exekutoři jsou lidé a dá se s nimi domluvit. Je pro ně i lepší, když dlužník své závazky uhradí v pravidelných splátkách, než když budou muset zabavovat a prodávat majetek. Ideální je se po zjištění exekuce konkrétnímu… »

Co jste možná nevěděli o exekucích 2/3

Nepřijde z ničeho nic Mnoho lidí žije v domnění, že věřitel zavolá exekutorovi a ten přijde konat. Tak to ale skutečně není, jelikož než nastane exekuce, je třeba několik právních kroků. Ty souvisí se zasláním výzvy, s žádostí o vydání platebního… »

Co jste možná nevěděli o exekucích 1/3

Zabavit lze mnoho věcí Když se mluví o exekucích, je třeba říci, že možností, které lze zabavit, je skutečně více než dost. Takovou moc dnes exekutoři při vymáhání dluhů mají. Když budeme konkrétní a povíme si, na co exekutoři nejčastěji sáhnou,… »

Čeho se vyvarovat při změně splátek u úvěru 2/2

Zjistěte, kolikrát je možné splátku změnit Vyvarujte se toho, že budete svou splátku měnit velmi často. Většina úvěrových společností má ve svých podmínkách jasně uvedeno, kolikrát je to možné. Proto je dobré neměnit splátku kvůli drobnostem, v řádech… »

další > poslední »
zobrazit