Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé možnosti pro brokery a finanční poradce

Zajímavé možnosti pro brokery a finanční poradce

Ilustrační foto

Každý zájemce o podnikání ví, že tato činnost vám nabízí velké množství svobody. Jedním z možných povolání na IČO je finanční poradce nebo broker. Jestliže jste na tomto poli úplnými začátečníky, můžou se vám hodit následující informace.

Využívejte vhodné aplikace

Bez různých programů a aplikací se dnes žádný finanční poradce neobejde. Může se jednat o programy jednotlivých poskytovatelů pojištění a dalších finančních produktů, ale zrovna tak jsou k dispozici aplikace, které nabízejí souhrn těchto produktů. My se dnes podíváme na aplikaci Allex.

Jejím prostřednictvím lze uzavřít smlouvy na všechny produkty v nabídce. Jelikož každý poradce by měl mít možnost poskytovat svým klientům i služby po uzavření smlouvy, je k dispozici možnost změnit smlouvu u soukromého majetkového pojištění a u autopojištění. Zapomenout nesmíme ani na smlouvy životního pojištění, které lze díky aplikaci Allex také jednoduše uzavřít. Samozřejmostí je evidence a informace o všech uzavřených smlouvách finančním poradcem.

Sledujte nové produkty

Bez rozšiřování nabídky finančních poradců brzy přestanete být konkurenceschopní. Proto by finančnímu poradci neměly uniknout ani fond Realita. Jeho hlavním zdrojem výnosů je pronájem komerčních prostor, jelikož tento majetkový fond investuje právě do nemovitostí určených k pronájmu.
Je určený pro všechny druhy investic:

  • konzervativní strategie

  • vyvážená strategie

  • dynamická strategie

Fond funguje již od roku 2009 a dosahuje plusových čísel. Investovat lze pravidelně nebo jednorázově a v nabídce jsou i další zajímavé možnosti. Každopádně majetkový fond založený na principu zisků z pronájmu nakoupených nemovitostí má slušný potenciál, neboť oblast realit je dlouhodobě jednou z nejvíce rostoucích oblastí. Navíc i v případě ekonomické krize se propad hodnoty realit zase vrátil k růstu. Lze tedy odhadovat, že tomu tak může být i v budoucnosti.

 

Reklamní článek

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: investice, pr, reality

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.

Z dalších webů vybíráme