Reklamní pozice premium odkaz

Největší zajímavosti na téma trezory 2/2

Největší zajímavosti na téma trezory 2/2

Ilustrační foto

V Americe se s tím nepářou

Zloději v USA jsou opravdu schopní čehokoliv. Zloděj ze Severní Karolíny ukradl trezor z místní lékárny. Jelikož se mu však nevešel do kufru jeho automobilu, nepropadal panice a prostě jej přivázal za auto a několik kilometrů bez ostychu táhnul skrz rušnou silnici ke svému domovu. Pro zloděje nešťastným okamžikem však byl fakt, že před ním jel policista, který neobvyklý úkaz zpozoroval ve zpětném zrcátku, kde viděl, jak trezor pluje po silnici ze strany na stranu. Policista nechal zloděje předjet a následně pak konal svou povinnost.

Trezory ukryté v jezírkách bruselského parku

Kuriózní nález byl objeven v několika jezírkách parku v Bruselu. Našlo se zde v roce 2017 celkem 27 trezorů, které pravděpodobně pocházejí ze série vloupání. Policie trezory zabavila a poslala na rozbor jejich případného obsahu a identifikace. Nebýt probíhající údržby parku, zřejmě by se tento zajímavý poklad nenašel. Policie se v souvislosti s nálezem domnívá, že se jedná o zametení stop po běžných domovních loupežích. Vyvstala však také otázka, zda nemohou souviset s neobjasněnými ozbrojenými přepadeními z osmdesátých let. Krátce před nálezem trezorů se totiž nedaleko našly zbraně a munice, patřící zločincům právě z této doby.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Financov.cz

Štítky: zabezpečení

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Financov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Financov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Financov.cz.

Z dalších webů vybíráme