Reklamní pozice premium odkaz

Ostatní

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Mediátor jako prostředník při řešení sporů

O rodinných, sousedských i dalších sporech a konfliktech se tradují legendy. Zatímco pro jiné se jedná o zábavné příhody, které se od srdce (a někdy i trochu škodolibě) rádi zasmějí, pro samotné účastníky podobných sporů jde o velmi… »

Máte sklady? Nezapomínejte na bezpečnost

Mnoho podnikatelů, zejména těch menších nebo začínajících, si myslí, že sklad může být zrealizován v jakýchkoliv podmínkách. Jenže opak je pravdou. Každý sklad by měl být k tomuto účelu zkolaudován, což již samo o sobě naznačuje nutnost… »

Jak ušetřit na propagaci vlastní firmy?

Obecné poučky říkají, že do reklamy byste měli vracet nejméně deset procent vašeho zisku. Jenže v mnoha případech to není příliš reálné, případně je zisk relativně malý. A propagace přeci stojí velké peníze. Alespoň takové představy má mnoho… »

Reklama musí být hlavně efektivní

Vymýšlet různé reklamní kampaně je nepochybně velmi zajímavé. Ovšem ať už jde o jakkoliv neotřelou či kreativní propagaci, vždy zůstane hlavním měřítkem její efektivita. A ta se odvíjí hlavně od toho, jak rostou prodeje, případně povědomí o propagované… »

Jak si odpočinout od pracovních povinností?

Nápadů, jak se zbavit stresu od práce není nikdy dost. Naštěstí je k dispozici poměrně široká nabídka zajímavých aktivit. Takže si stačí jenom vybrat. V dnešním článku vám přinášíme tip, který ocení hlavně muži. I když ani ženy nejde v tomto směru podceňovat. Zažít… »

Proč investovat 2/2

Je to jednoduché Investice dnes nemusí být nijak složité. U řady z nich dokonce není nutné kupovat věci fyzicky, jelikož lze investovat prostřednictvím internetu. Tedy z pohodlí domova, prostřednictvím různých dostupných platforem. Díky tomu lze… »

Proč investovat 1/2

Zhodnocení finančních prostředků Když se podíváme na hlavní důvod, proč investovat, je to hlavně jistota zhodnocení finančních prostředků. Tedy snaha o to, jak z našich našetřených peněz vytvořit mnohem více. A to formami, které často nemusí… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit