Reklamní pozice premium odkaz

Ostatní

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Největší zajímavosti na téma trezory 1/2

Měsíc vykradený trezor varšavské banky V roce 2015 se podařil zajímavý lup v polském hlavním městě. Zhruba půl milionu zlotých si odnesl lupič, aniž by se na to skoro měsíc přišlo. Zamaskovaný muž navštívil pobočku banky časně ráno, odpojil alarm, vzal… »

Zajímavé možnosti pro brokery a finanční poradce

Každý zájemce o podnikání ví, že tato činnost vám nabízí velké množství svobody. Jedním z možných povolání na IČO je finanční poradce nebo broker. Jestliže jste na tomto poli úplnými začátečníky, můžou se vám hodit následující informace. Využívejte… »

Mediátor jako prostředník při řešení sporů

O rodinných, sousedských i dalších sporech a konfliktech se tradují legendy. Zatímco pro jiné se jedná o zábavné příhody, které se od srdce (a někdy i trochu škodolibě) rádi zasmějí, pro samotné účastníky podobných sporů jde o velmi… »

Máte sklady? Nezapomínejte na bezpečnost

Mnoho podnikatelů, zejména těch menších nebo začínajících, si myslí, že sklad může být zrealizován v jakýchkoliv podmínkách. Jenže opak je pravdou. Každý sklad by měl být k tomuto účelu zkolaudován, což již samo o sobě naznačuje nutnost… »

Jak ušetřit na propagaci vlastní firmy?

Obecné poučky říkají, že do reklamy byste měli vracet nejméně deset procent vašeho zisku. Jenže v mnoha případech to není příliš reálné, případně je zisk relativně malý. A propagace přeci stojí velké peníze. Alespoň takové představy má mnoho… »

Reklama musí být hlavně efektivní

Vymýšlet různé reklamní kampaně je nepochybně velmi zajímavé. Ovšem ať už jde o jakkoliv neotřelou či kreativní propagaci, vždy zůstane hlavním měřítkem její efektivita. A ta se odvíjí hlavně od toho, jak rostou prodeje, případně povědomí o propagované… »

Jak si odpočinout od pracovních povinností?

Nápadů, jak se zbavit stresu od práce není nikdy dost. Naštěstí je k dispozici poměrně široká nabídka zajímavých aktivit. Takže si stačí jenom vybrat. V dnešním článku vám přinášíme tip, který ocení hlavně muži. I když ani ženy nejde v tomto směru podceňovat. Zažít… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Z dalších webů vybíráme