Reklamní pozice premium odkaz

Ostatní

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Jak moderně investovat? Co nabízí největší zhodnocení?

Otázkou, jak vydělat peníze, se zaobírá snad každý. A není se vlastně ani čemu divit. Vždyť podle zpráv, životní úroveň obyvatel Česka stoupá, bohužel, mnozí z nás tento trend na vlastní kůži nijak nepociťují. A pokud má člověk alespoň něco… »

Největší zajímavosti na téma trezory 2/2

V Americe se s tím nepářou Zloději v USA jsou opravdu schopní čehokoliv. Zloděj ze Severní Karolíny ukradl trezor z místní lékárny. Jelikož se mu však nevešel do kufru jeho automobilu, nepropadal panice a prostě jej přivázal za auto a několik… »

Největší zajímavosti na téma trezory 1/2

Měsíc vykradený trezor varšavské banky V roce 2015 se podařil zajímavý lup v polském hlavním městě. Zhruba půl milionu zlotých si odnesl lupič, aniž by se na to skoro měsíc přišlo. Zamaskovaný muž navštívil pobočku banky časně ráno, odpojil alarm, vzal… »

Zajímavé možnosti pro brokery a finanční poradce

Každý zájemce o podnikání ví, že tato činnost vám nabízí velké množství svobody. Jedním z možných povolání na IČO je finanční poradce nebo broker. Jestliže jste na tomto poli úplnými začátečníky, můžou se vám hodit následující informace. Využívejte… »

Mediátor jako prostředník při řešení sporů

O rodinných, sousedských i dalších sporech a konfliktech se tradují legendy. Zatímco pro jiné se jedná o zábavné příhody, které se od srdce (a někdy i trochu škodolibě) rádi zasmějí, pro samotné účastníky podobných sporů jde o velmi… »

Máte sklady? Nezapomínejte na bezpečnost

Mnoho podnikatelů, zejména těch menších nebo začínajících, si myslí, že sklad může být zrealizován v jakýchkoliv podmínkách. Jenže opak je pravdou. Každý sklad by měl být k tomuto účelu zkolaudován, což již samo o sobě naznačuje nutnost… »

Jak ušetřit na propagaci vlastní firmy?

Obecné poučky říkají, že do reklamy byste měli vracet nejméně deset procent vašeho zisku. Jenže v mnoha případech to není příliš reálné, případně je zisk relativně malý. A propagace přeci stojí velké peníze. Alespoň takové představy má mnoho… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Z dalších webů vybíráme