Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

Základní informace o podnikání v eshopu 2/2

Může se ho týkat i EET Mnoho lidí to neví, ale pokud se jedná o podnikání v oblasti eshopů, může se i na tuto oblast zaměřovat EET. Konkrétně v případech, kdy je zboží vyzvedáváno osobně a placeno v hotovosti, nebo v případě, kdy… »

Základní informace o podnikání v eshopu 1/2

Start je velmi jednoduchý O podnikání v eshopu je třeba říci, že samotný start může být velmi jednoduchý a lze ho realizovat téměř bez koruny. Samotný systém si lze za pár desítek korun pronajmout, sklad může držet dodavatel a samotné odesílání… »

Důležité rady o investování volných finančních prostředků 2/2

Finanční prostředky investujte postupně To souvisí s rozložením vašeho investičního portfolia. Rozhodně není správnou cestou to, že vezmete všechny peníze a během pár dní je proinvestujete. Všechno chce čas a tak je lepší je investovat postupně,… »

Důležité rady o investování volných finančních prostředků 1/2

Nikdy neinvestujte vše Mít volné finanční prostředky je dobré a rozhodně to může být spojeno s faktem, že je můžete investovat. Dobrou radou je určitě fakt, že nikdy není správné investovat všechny finanční prostředky. Důvodem je to, že nikdy nevíte,… »

Co jste možná nevěděli o vymáhání dluhů nebankovními společnostmi 2/2

Některé jednají eticky Konkrétní metody a postupy se odvíjejí primárně od toho, u jaké společnosti je o peníze žádáno. U některých tak může být celkem velkou jistotou, že bude jednat eticky a férově. Dnes existují i různá… »

Co jste možná nevěděli o vymáhání dluhů nebankovními společnostmi 1/2

Ne vždy je vymáhají sami Když se nebankovní společnosti rozhodnou pro vymáhání dluhu, tak málokdy dochází k tomu, že ho vymáhají sami, svépomocí. Není nic neobvyklého, že mají nasmlouvané inkasní společnosti, kterým danou pohledávku předají a ty… »

Co jste možná nevěděli o exekucích 3/3

Domluva je možná I exekutoři jsou lidé a dá se s nimi domluvit. Je pro ně i lepší, když dlužník své závazky uhradí v pravidelných splátkách, než když budou muset zabavovat a prodávat majetek. Ideální je se po zjištění exekuce konkrétnímu… »

Co jste možná nevěděli o exekucích 2/3

Nepřijde z ničeho nic Mnoho lidí žije v domnění, že věřitel zavolá exekutorovi a ten přijde konat. Tak to ale skutečně není, jelikož než nastane exekuce, je třeba několik právních kroků. Ty souvisí se zasláním výzvy, s žádostí o vydání platebního… »

Co jste možná nevěděli o exekucích 1/3

Zabavit lze mnoho věcí Když se mluví o exekucích, je třeba říci, že možností, které lze zabavit, je skutečně více než dost. Takovou moc dnes exekutoři při vymáhání dluhů mají. Když budeme konkrétní a povíme si, na co exekutoři nejčastěji sáhnou,… »

Proč investovat 2/2

Je to jednoduché Investice dnes nemusí být nijak složité. U řady z nich dokonce není nutné kupovat věci fyzicky, jelikož lze investovat prostřednictvím internetu. Tedy z pohodlí domova, prostřednictvím různých dostupných platforem. Díky tomu lze… »

Proč investovat 1/2

Zhodnocení finančních prostředků Když se podíváme na hlavní důvod, proč investovat, je to hlavně jistota zhodnocení finančních prostředků. Tedy snaha o to, jak z našich našetřených peněz vytvořit mnohem více. A to formami, které často nemusí… »

Čeho se vyvarovat při změně splátek u úvěru 2/2

Zjistěte, kolikrát je možné splátku změnit Vyvarujte se toho, že budete svou splátku měnit velmi často. Většina úvěrových společností má ve svých podmínkách jasně uvedeno, kolikrát je to možné. Proto je dobré neměnit splátku kvůli drobnostem, v řádech… »

Čeho se vyvarovat při změně splátek u úvěru 1/2

Změna by vám měla skutečně pomoci Když se rozhodnete pro to, že bude změna splátky skutečně realizována, je třeba myslet na to, že by vám měla opravdu pomoci. Konkrétně je třeba mít promyšleno, kolik peněz bez problémů zvládnete posílat a právě… »

Zajímavé novomanželské půjčky 2/2

Zajímavé novomanželské půjčky nabídne i stát Konkrétní výše částky je stanovena minimální sumou, která činí 50 000 Kč a sumou maximální, která je 600 000 Kč. Lákadlem je rozhodně fixní úroková sazba, která je stanovena sazbou retenční, ke které… »

Zajímavé novomanželské půjčky 1/2

Novomanželská půjčka Cofidis Důvodem, proč i tento úvěr lze zařadit mezi zajímavé novomanželské půjčky je rozhodně to, že je možné podat si žádost o peníze do dvou let od uskutečnění svatby. Novomanželská půjčka dále zaujme i svou charakteristikou,… »

Zajímavé nebankovní hypotéky 2/2

Americká hypotéka Cash Broker také patří mezi zajímavé nebankovní hypotéky I tento nebankovní poskytovatel zaujme nabídkou nebankovních hypoték. A to z toho důvodu, že jeho americké nebankovní hypotéky mohou dosahovat částek od 100 000 Kč,… »

Zajímavé nebankovní hypotéky 1/2

Americká hypotéka Acema Jedná se o neúčelovou půjčku, u které je však povinná zástava nemovitosti. Problémem není zastavit v podstatě jakoukoliv nemovitost, kam můžeme hravě zařadit: · Byt nebo dům · Pozemek · Výrobní a rekreační… »

Zajímavé první půjčky zdarma 2/2

Mezi první půjčky zdarma patří i Zaplo Taktéž známá stálice na poli mikropůjček. Společnost Zaplo nabídne klientům možnost první půjčky zdarma v rozmezí od sumy 1 000 Kč, až po částku 8 000 korun českých. Splatnost má v rukou samotný klient,… »

Zajímavé první půjčky zdarma 1/2

Kamali Půjčka, která se v minulosti označovala jako Japonská půjčka, se dnes jmenuje Kamali. I tato patří mezí zajímavé první půjčky zdarma. Hlavním kritériem je nutnost splatit danou půjčku do 14 dní. Dále je třeba říci, že v souvislosti… »

Zajímavé debetní platební karty 2/2

Visa Classic od České spořitelny Klasická karta této banky nabídne možnost klasického i bezkontaktního placení, stejně jako výběry z bankomatů. Nechybí kvalitní zabezpečení karty pomocí technologie 3D Secure. Co je velkým hitem, to je rozhodně… »

zobrazit