Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

Zajímavé informace na téma pokladní systémy 2/2

Dnešní systémy Dnes používané pokladní systémy tvoří soubor komponent, které se skládají se softwarového vybavení, tedy programu, ale i potřebného hardware, kterým je počítač, monitor, klávesnice a myš, případně dotyková obrazovka. Součástí… »

Zajímavé informace na téma pokladní systémy 1/2

Co je to pokladní systém? V dnešní době nás pokladna v samoobsluze, restauraci či na benzince a v podstatě kdekoliv jinde nevyvede z míry ani nepřekvapí. Pokladny fungují prostřednictvím pokladního systému, což je v podstatě software, který provádí… »

Zajímají vás nebankovní půjčky a uvažujete, že si některou z nich vezmete?

Přemýšlíte o koupi svého prvního auta nebo si chcete vylepšit domácnost? Nemusíte vždy chodit do banky. Existuje spousta nebankovních věřitelů jako je Tetička, kteří poskytují konkurenční sazby i poplatky. Mnoho lidí předpokládá, že pro úvěr… »

Jak moderně investovat? Co nabízí největší zhodnocení?

Otázkou, jak vydělat peníze, se zaobírá snad každý. A není se vlastně ani čemu divit. Vždyť podle zpráv, životní úroveň obyvatel Česka stoupá, bohužel, mnozí z nás tento trend na vlastní kůži nijak nepociťují. A pokud má člověk alespoň něco… »

Pár zajímavostí na téma bezpečnostní zámky 2/2

Když jsou klíče skoro přežitek Máme chytré mobily, auta, pračky, proč ne také zámky? Pár se jich už na trhu najde a jsou opravdu šikovné. Ty, které zvládnou samy dveře automaticky zavřít a následně i zamknout bez toho, abyste se obtěžovali… »

Pár zajímavostí na téma bezpečnostní zámky 1/2

Jak odradit zloděje Často se říká, že si zloději dokáží se zámkem domu či bytu poradit bez problémů během několika málo minut. Ano, je-li zámek jednoduchý, pak vyloženě zloděje láká k tomu, aby se podívali, co se skrývá za ním. Už samotný zámek dokáže… »

Největší zajímavosti na téma trezory 2/2

V Americe se s tím nepářou Zloději v USA jsou opravdu schopní čehokoliv. Zloděj ze Severní Karolíny ukradl trezor z místní lékárny. Jelikož se mu však nevešel do kufru jeho automobilu, nepropadal panice a prostě jej přivázal za auto a několik… »

Největší zajímavosti na téma trezory 1/2

Měsíc vykradený trezor varšavské banky V roce 2015 se podařil zajímavý lup v polském hlavním městě. Zhruba půl milionu zlotých si odnesl lupič, aniž by se na to skoro měsíc přišlo. Zamaskovaný muž navštívil pobočku banky časně ráno, odpojil alarm, vzal… »

Zajímavé možnosti pro brokery a finanční poradce

Každý zájemce o podnikání ví, že tato činnost vám nabízí velké množství svobody. Jedním z možných povolání na IČO je finanční poradce nebo broker. Jestliže jste na tomto poli úplnými začátečníky, můžou se vám hodit následující informace. Využívejte… »

Nejúspěšnější akcie v České republice 2/2

Toma a.s. Akciová společnost Toma patří mezi nejúspěšnější společnosti u nás, co se obchodování s akciemi týče. Otrokovická společnost, která má bohaté portfolio činností se zaměřuje zejména na distribuci energií, tedy elektřiny, tepla, vody i stlačeného… »

Výběr z nejúspěšnějších světových komodit 2/2

Diamanty Nejvzácnější ze všech vzácných kamenů jsou jistě diamanty. Proto ani na ně nelze ve světě nejúspěšnějších komodit zapomínat. Tento netvrdší materiál, jenž se v přírodě vyskytuje, se těží zejména v Africe, Austrálii, Rusku nebo Brazílii. Nejčastěji… »

Výběr z nejúspěšnějších světových komodit 1/2

Kakao Kakao jakožto hlavní surovina, z níž se vyrábí čokoláda, patří také mezi často obchodované a oblíbené komodity. Historie kakaa se váže ke slavným plavebním výpravám za objevováním světa pod španělskými vlajkami. Původem pochází tato plodina… »

Mediátor jako prostředník při řešení sporů

O rodinných, sousedských i dalších sporech a konfliktech se tradují legendy. Zatímco pro jiné se jedná o zábavné příhody, které se od srdce (a někdy i trochu škodolibě) rádi zasmějí, pro samotné účastníky podobných sporů jde o velmi… »

Nejúspěšnější akcie v České republice 1/2

ČEZ a.s. České energetické závody neboli ČEZ a.s. je gigant na poli výroby a dodávek energetiky, a to nejen na našem území, ale i v jiných státech střední a jihovýchodní Evropy. Kromě elektřiny dodává také plyn a teplo. Rozsah působnosti této společnosti… »

Nejúspěšnější akcie v Evropě 2/2

Daimler Mezi akciové společnosti, kterým se v Evropě skutečně daří a patří mezi nejúspěšnější, se řadí také německý výrobce osobních vozů, nákladních aut a autobusů, společnost Daimler. Vlajkovou lodí této skupiny je dozajista Mercedes-Benz.… »

Nejúspěšnější akcie v Evropě 1/2

Royal Dutch Shell Mezi nejúspěšnější akciové společnosti v Evropě a vůbec firmy jako takové patří energetická společnost Royal Dutch Shell, jejíž specializací je ropa a zemní plyn. V roce 2018 je tato společnost také na vrcholu žebříčku obchodování… »

Máte sklady? Nezapomínejte na bezpečnost

Mnoho podnikatelů, zejména těch menších nebo začínajících, si myslí, že sklad může být zrealizován v jakýchkoliv podmínkách. Jenže opak je pravdou. Každý sklad by měl být k tomuto účelu zkolaudován, což již samo o sobě naznačuje nutnost… »

Nejúspěšnější Evropské akcie 2/2

Siemens Mezi další společnost, která se může pyšnit nejúspěšnějšími akciemi na evropském trhu, je Siemens AG. Jedná se o jednoho z největších výrobců elektroniky na světě. Historie společnosti souvisí s vynálezem telegrafu, založena byla v roce… »

Nejúspěšnější Evropské akcie 1/2

Adidas Světoznámý německý koncern Adidas patří také mezi společnosti, které jsou úspěšné i na poli obchodu s akciemi. Firma, která se zaměřuje na výrobu sportovního oblečení, obuvi a dalších potřeb patří mezi světovou špičku ve své kategorii.… »

Které Evropské akcie patří mezi nejúspěšnější? 2/2

Beiersdorf Společnost Beiersdorf AG se sídlem v Hamburku se zaměřuje na výrobky péče o člověka. Jsou to zejména kosmetické a drogistické přípravky a lepidla. Známé jsou především značky Eucerin, Labello, La Prairie či Nivea.Akcie této… »

zobrazit