Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

Jak si vybrat dobrou půjčku?

Vyznat se v moři půjček, úvěrových nabídek a poznat, který typ půjčky pro vás bude ten nejlepší, není zrovna snadné. Následující řádky vám představí základní úvěrové produkty, které je možné si sjednat. Díky tomu si pak budete moci vybrat půjčku,… »

Zajímavé informace na téma pokladní systémy 2/2

Dnešní systémy Dnes používané pokladní systémy tvoří soubor komponent, které se skládají se softwarového vybavení, tedy programu, ale i potřebného hardware, kterým je počítač, monitor, klávesnice a myš, případně dotyková obrazovka. Součástí… »

Zajímavé informace na téma pokladní systémy 1/2

Co je to pokladní systém? V dnešní době nás pokladna v samoobsluze, restauraci či na benzince a v podstatě kdekoliv jinde nevyvede z míry ani nepřekvapí. Pokladny fungují prostřednictvím pokladního systému, což je v podstatě software, který provádí… »

Zajímají vás nebankovní půjčky a uvažujete, že si některou z nich vezmete?

Přemýšlíte o koupi svého prvního auta nebo si chcete vylepšit domácnost? Nemusíte vždy chodit do banky. Existuje spousta nebankovních věřitelů jako je Tetička, kteří poskytují konkurenční sazby i poplatky. Mnoho lidí předpokládá, že pro úvěr… »

Jak moderně investovat? Co nabízí největší zhodnocení?

Otázkou, jak vydělat peníze, se zaobírá snad každý. A není se vlastně ani čemu divit. Vždyť podle zpráv, životní úroveň obyvatel Česka stoupá, bohužel, mnozí z nás tento trend na vlastní kůži nijak nepociťují. A pokud má člověk alespoň něco… »

Pár zajímavostí na téma bezpečnostní zámky 2/2

Když jsou klíče skoro přežitek Máme chytré mobily, auta, pračky, proč ne také zámky? Pár se jich už na trhu najde a jsou opravdu šikovné. Ty, které zvládnou samy dveře automaticky zavřít a následně i zamknout bez toho, abyste se obtěžovali… »

Pár zajímavostí na téma bezpečnostní zámky 1/2

Jak odradit zloděje Často se říká, že si zloději dokáží se zámkem domu či bytu poradit bez problémů během několika málo minut. Ano, je-li zámek jednoduchý, pak vyloženě zloděje láká k tomu, aby se podívali, co se skrývá za ním. Už samotný zámek dokáže… »

Největší zajímavosti na téma trezory 2/2

V Americe se s tím nepářou Zloději v USA jsou opravdu schopní čehokoliv. Zloděj ze Severní Karolíny ukradl trezor z místní lékárny. Jelikož se mu však nevešel do kufru jeho automobilu, nepropadal panice a prostě jej přivázal za auto a několik… »

Největší zajímavosti na téma trezory 1/2

Měsíc vykradený trezor varšavské banky V roce 2015 se podařil zajímavý lup v polském hlavním městě. Zhruba půl milionu zlotých si odnesl lupič, aniž by se na to skoro měsíc přišlo. Zamaskovaný muž navštívil pobočku banky časně ráno, odpojil alarm, vzal… »

Zajímavé možnosti pro brokery a finanční poradce

Každý zájemce o podnikání ví, že tato činnost vám nabízí velké množství svobody. Jedním z možných povolání na IČO je finanční poradce nebo broker. Jestliže jste na tomto poli úplnými začátečníky, můžou se vám hodit následující informace. Využívejte… »

Nejúspěšnější akcie v České republice 2/2

Toma a.s. Akciová společnost Toma patří mezi nejúspěšnější společnosti u nás, co se obchodování s akciemi týče. Otrokovická společnost, která má bohaté portfolio činností se zaměřuje zejména na distribuci energií, tedy elektřiny, tepla, vody i stlačeného… »

Výběr z nejúspěšnějších světových komodit 2/2

Diamanty Nejvzácnější ze všech vzácných kamenů jsou jistě diamanty. Proto ani na ně nelze ve světě nejúspěšnějších komodit zapomínat. Tento netvrdší materiál, jenž se v přírodě vyskytuje, se těží zejména v Africe, Austrálii, Rusku nebo Brazílii. Nejčastěji… »

Výběr z nejúspěšnějších světových komodit 1/2

Kakao Kakao jakožto hlavní surovina, z níž se vyrábí čokoláda, patří také mezi často obchodované a oblíbené komodity. Historie kakaa se váže ke slavným plavebním výpravám za objevováním světa pod španělskými vlajkami. Původem pochází tato plodina… »

Mediátor jako prostředník při řešení sporů

O rodinných, sousedských i dalších sporech a konfliktech se tradují legendy. Zatímco pro jiné se jedná o zábavné příhody, které se od srdce (a někdy i trochu škodolibě) rádi zasmějí, pro samotné účastníky podobných sporů jde o velmi… »

Nejúspěšnější akcie v České republice 1/2

ČEZ a.s. České energetické závody neboli ČEZ a.s. je gigant na poli výroby a dodávek energetiky, a to nejen na našem území, ale i v jiných státech střední a jihovýchodní Evropy. Kromě elektřiny dodává také plyn a teplo. Rozsah působnosti této společnosti… »

Nejúspěšnější akcie v Evropě 2/2

Daimler Mezi akciové společnosti, kterým se v Evropě skutečně daří a patří mezi nejúspěšnější, se řadí také německý výrobce osobních vozů, nákladních aut a autobusů, společnost Daimler. Vlajkovou lodí této skupiny je dozajista Mercedes-Benz.… »

Nejúspěšnější akcie v Evropě 1/2

Royal Dutch Shell Mezi nejúspěšnější akciové společnosti v Evropě a vůbec firmy jako takové patří energetická společnost Royal Dutch Shell, jejíž specializací je ropa a zemní plyn. V roce 2018 je tato společnost také na vrcholu žebříčku obchodování… »

Máte sklady? Nezapomínejte na bezpečnost

Mnoho podnikatelů, zejména těch menších nebo začínajících, si myslí, že sklad může být zrealizován v jakýchkoliv podmínkách. Jenže opak je pravdou. Každý sklad by měl být k tomuto účelu zkolaudován, což již samo o sobě naznačuje nutnost… »

Nejúspěšnější Evropské akcie 2/2

Siemens Mezi další společnost, která se může pyšnit nejúspěšnějšími akciemi na evropském trhu, je Siemens AG. Jedná se o jednoho z největších výrobců elektroniky na světě. Historie společnosti souvisí s vynálezem telegrafu, založena byla v roce… »

Nejúspěšnější Evropské akcie 1/2

Adidas Světoznámý německý koncern Adidas patří také mezi společnosti, které jsou úspěšné i na poli obchodu s akciemi. Firma, která se zaměřuje na výrobu sportovního oblečení, obuvi a dalších potřeb patří mezi světovou špičku ve své kategorii.… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme