Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

Největší zajímavosti na téma trezory 1/2

Měsíc vykradený trezor varšavské banky V roce 2015 se podařil zajímavý lup v polském hlavním městě. Zhruba půl milionu zlotých si odnesl lupič, aniž by se na to skoro měsíc přišlo. Zamaskovaný muž navštívil pobočku banky časně ráno, odpojil alarm, vzal… »

Zajímavé možnosti pro brokery a finanční poradce

Každý zájemce o podnikání ví, že tato činnost vám nabízí velké množství svobody. Jedním z možných povolání na IČO je finanční poradce nebo broker. Jestliže jste na tomto poli úplnými začátečníky, můžou se vám hodit následující informace. Využívejte… »

Nejúspěšnější akcie v České republice 2/2

Toma a.s. Akciová společnost Toma patří mezi nejúspěšnější společnosti u nás, co se obchodování s akciemi týče. Otrokovická společnost, která má bohaté portfolio činností se zaměřuje zejména na distribuci energií, tedy elektřiny, tepla, vody i stlačeného… »

Výběr z nejúspěšnějších světových komodit 2/2

Diamanty Nejvzácnější ze všech vzácných kamenů jsou jistě diamanty. Proto ani na ně nelze ve světě nejúspěšnějších komodit zapomínat. Tento netvrdší materiál, jenž se v přírodě vyskytuje, se těží zejména v Africe, Austrálii, Rusku nebo Brazílii. Nejčastěji… »

Výběr z nejúspěšnějších světových komodit 1/2

Kakao Kakao jakožto hlavní surovina, z níž se vyrábí čokoláda, patří také mezi často obchodované a oblíbené komodity. Historie kakaa se váže ke slavným plavebním výpravám za objevováním světa pod španělskými vlajkami. Původem pochází tato plodina… »

Mediátor jako prostředník při řešení sporů

O rodinných, sousedských i dalších sporech a konfliktech se tradují legendy. Zatímco pro jiné se jedná o zábavné příhody, které se od srdce (a někdy i trochu škodolibě) rádi zasmějí, pro samotné účastníky podobných sporů jde o velmi… »

Nejúspěšnější akcie v České republice 1/2

ČEZ a.s. České energetické závody neboli ČEZ a.s. je gigant na poli výroby a dodávek energetiky, a to nejen na našem území, ale i v jiných státech střední a jihovýchodní Evropy. Kromě elektřiny dodává také plyn a teplo. Rozsah působnosti této společnosti… »

Nejúspěšnější akcie v Evropě 2/2

Daimler Mezi akciové společnosti, kterým se v Evropě skutečně daří a patří mezi nejúspěšnější, se řadí také německý výrobce osobních vozů, nákladních aut a autobusů, společnost Daimler. Vlajkovou lodí této skupiny je dozajista Mercedes-Benz.… »

Nejúspěšnější akcie v Evropě 1/2

Royal Dutch Shell Mezi nejúspěšnější akciové společnosti v Evropě a vůbec firmy jako takové patří energetická společnost Royal Dutch Shell, jejíž specializací je ropa a zemní plyn. V roce 2018 je tato společnost také na vrcholu žebříčku obchodování… »

Máte sklady? Nezapomínejte na bezpečnost

Mnoho podnikatelů, zejména těch menších nebo začínajících, si myslí, že sklad může být zrealizován v jakýchkoliv podmínkách. Jenže opak je pravdou. Každý sklad by měl být k tomuto účelu zkolaudován, což již samo o sobě naznačuje nutnost… »

Nejúspěšnější Evropské akcie 2/2

Siemens Mezi další společnost, která se může pyšnit nejúspěšnějšími akciemi na evropském trhu, je Siemens AG. Jedná se o jednoho z největších výrobců elektroniky na světě. Historie společnosti souvisí s vynálezem telegrafu, založena byla v roce… »

Nejúspěšnější Evropské akcie 1/2

Adidas Světoznámý německý koncern Adidas patří také mezi společnosti, které jsou úspěšné i na poli obchodu s akciemi. Firma, která se zaměřuje na výrobu sportovního oblečení, obuvi a dalších potřeb patří mezi světovou špičku ve své kategorii.… »

Které Evropské akcie patří mezi nejúspěšnější? 2/2

Beiersdorf Společnost Beiersdorf AG se sídlem v Hamburku se zaměřuje na výrobky péče o člověka. Jsou to zejména kosmetické a drogistické přípravky a lepidla. Známé jsou především značky Eucerin, Labello, La Prairie či Nivea.Akcie této… »

Které Evropské akcie patří mezi nejúspěšnější? 1/2

Allianz Evropský gigant v oblasti poskytování finančních služeb je bezpochyby společnost Allianz SE. Jedná se o německou společnost, která byla založena v roce 1890 a sídlí v Mnichově. Předmětem činnosti této firmy je pojišťovnictví a správa… »

Jak ušetřit na propagaci vlastní firmy?

Obecné poučky říkají, že do reklamy byste měli vracet nejméně deset procent vašeho zisku. Jenže v mnoha případech to není příliš reálné, případně je zisk relativně malý. A propagace přeci stojí velké peníze. Alespoň takové představy má mnoho… »

Nejúspěšnější světové akcie 2/2

Chevron Nadnárodní společnost se sídlem v Kalifornii, jež se zabývá energetikou, se jmenuje Chevron Corporation. Působí ve více než 180 státech světa a zaměřuje se hlavně na obchodování a zpracovávání ropy, zemního plynu a geotermální… »

Nejúspěšnější světové akcie 1/2

Abbott Laboratories Společnost, která se zabývá výrobou a vývojem léčiv pochází z amerického Chicaga. Zaměřuje se také na zdravotnické prostředky, výživové produkty i diagnostické přístroje. Tato úspěšná firma patří mezi největší hvězdy v oblasti… »

Základní informace o podnikání v eshopu 2/2

Může se ho týkat i EET Mnoho lidí to neví, ale pokud se jedná o podnikání v oblasti eshopů, může se i na tuto oblast zaměřovat EET. Konkrétně v případech, kdy je zboží vyzvedáváno osobně a placeno v hotovosti, nebo v případě, kdy… »

Reklama musí být hlavně efektivní

Vymýšlet různé reklamní kampaně je nepochybně velmi zajímavé. Ovšem ať už jde o jakkoliv neotřelou či kreativní propagaci, vždy zůstane hlavním měřítkem její efektivita. A ta se odvíjí hlavně od toho, jak rostou prodeje, případně povědomí o propagované… »

Základní informace o podnikání v eshopu 1/2

Start je velmi jednoduchý O podnikání v eshopu je třeba říci, že samotný start může být velmi jednoduchý a lze ho realizovat téměř bez koruny. Samotný systém si lze za pár desítek korun pronajmout, sklad může držet dodavatel a samotné odesílání… »

zobrazit