Reklamní pozice premium odkaz

Nakupování

zobrazit

Zajímavé informace na téma pokladní systémy 2/2

Dnešní systémy Dnes používané pokladní systémy tvoří soubor komponent, které se skládají se softwarového vybavení, tedy programu, ale i potřebného hardware, kterým je počítač, monitor, klávesnice a myš, případně dotyková obrazovka. Součástí… »

Zajímavé informace na téma pokladní systémy 1/2

Co je to pokladní systém? V dnešní době nás pokladna v samoobsluze, restauraci či na benzince a v podstatě kdekoliv jinde nevyvede z míry ani nepřekvapí. Pokladny fungují prostřednictvím pokladního systému, což je v podstatě software, který provádí… »

Základní informace o podnikání v eshopu 2/2

Může se ho týkat i EET Mnoho lidí to neví, ale pokud se jedná o podnikání v oblasti eshopů, může se i na tuto oblast zaměřovat EET. Konkrétně v případech, kdy je zboží vyzvedáváno osobně a placeno v hotovosti, nebo v případě, kdy… »

Základní informace o podnikání v eshopu 1/2

Start je velmi jednoduchý O podnikání v eshopu je třeba říci, že samotný start může být velmi jednoduchý a lze ho realizovat téměř bez koruny. Samotný systém si lze za pár desítek korun pronajmout, sklad může držet dodavatel a samotné odesílání… »

Jak zabránit zneužití PIN při použití platební karty

Obavy ze zneužití platebních karet má stále mnoho lidí. Oprávněně, protože ke zneužití může dojít. zejména pokud si nehlídáte svůj PIN při použití platební karty. Na co si tedy dávat pozor? Kontrola bankomatu Při výběru peněz platební kartou z bankomatu… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme