Reklamní pozice premium odkaz

Bydlení a reality

zobrazit

Pár zajímavostí na téma bezpečnostní zámky 2/2

Když jsou klíče skoro přežitek Máme chytré mobily, auta, pračky, proč ne také zámky? Pár se jich už na trhu najde a jsou opravdu šikovné. Ty, které zvládnou samy dveře automaticky zavřít a následně i zamknout bez toho, abyste se obtěžovali… »

Pár zajímavostí na téma bezpečnostní zámky 1/2

Jak odradit zloděje Často se říká, že si zloději dokáží se zámkem domu či bytu poradit bez problémů během několika málo minut. Ano, je-li zámek jednoduchý, pak vyloženě zloděje láká k tomu, aby se podívali, co se skrývá za ním. Už samotný zámek dokáže… »

Rozhodněte se: Zateplení polystyrenem nebo minerální vatou 2/2

Zateplení minerální vatou Jde o materiál, který je vyrobený z kamenných vláken. Dnes se zateplení minerální vatou řadí mezi ta řešení, která můžeme označit za jedny z nejlepších na trhu. I zde se setkáme s celou řadou možností, hlavně s ohledem… »

Rozhodněte se: Zateplení polystyrenem nebo minerální vatou 1/2

Zateplení polystyrenem Polystyren dnes můžeme označit za nejoblíbenější izolant. Je tedy jasné, že zateplení polystyrenem vcelku dominuje. Stejně tak nezapomínejme na to, že se jedná o materiál, který je celkem lehký a dobře se s ním pracuje.… »

Co je důležité při prodeji nemovitosti

Pro úspěšný prodej nemovitosti je nutné udělat několik zásadních kroků. Které to jsou? Určení ceny Adekvátní cenu vaší nemovitosti na prodej může určit realitní makléř, odhadce nebo si ji můžete nastavit sami. V takovém případě je důležité se zorientovat… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme